Reference

Níže naleznete naše poslední reference a případovou studii.

Případovou studii jsme vytvořili jako prezentaci naší práce a postupu tvorby u vybraného projektu. Máte tak možnost vidět více informací „ze zákulisí“ projektu jako například interaktivní prototyp, produktové fotografie, postprodukční úpravy, informace o designu, použitý software a techniky a další.

Poskytujeme hlavně outsourcing pro jiné společnosti, a tak Vám rádi další reference ukážeme na osobní schůzce.

Co o nás říkají naši klienti?

  • S Miroslavem spolupracujeme již několik let. Jedná se o naprostého profesionála, který vždy dodrží dohodnuté termíny. Na jeho slovo je vždy spolehnutí. Kvalita odvedené práci je na velmi vysoké úrovni. Miroslav se sám neustále vzdělává a sleduje trendy v oboru, které se projevují v jeho designech. Spolupráce si velmi vážíme a mohu svědomitě říci, že je to nejlepší webdesignér, se kterým jsme měli možnost pracovat. Jednoznačně doporučuji.

    Štefan Ihnat specialista na internetový marketing a WordPress
  • Petr je výborný a pečlivý kodér s grafickým citem a neméně šikovný WordPress specialista. Nad implementacemi dokáže přemýšlet dopředu (vzácná vlastnost na CZ trhu v této oblasti) a je tím pádem schopen přijít na možná úskalí ještě dříve, než nastane problém. Vždy navrhne několik efektivních řešení a dá klientovi na výběr. Dostáváte kompletní službu – plnění webu obsahem a jeho správa je poté hračka.

    Slavomír Gavenda projektový manažer a jednatel firmy Extra-web, s.r.o.
  • S Web Entity spolupracujeme již několik let ať už v oblasti tvorby webů a grafiky nebo prostých konzultací a celkové IT podpory. S odvedenou prací a hlavně ochotou, jakou Web Entity předvádí, se člověk setká opravdu málokdy. Vše je odevzdáno tak, jak bylo domluveno, a případné reklamace jsou řešeny operativně a hlavně okamžitě. Poslední projekt (tvorba webu pro Mléko z farmy), jenom potvrdil, že výběr Web Entity za partnera byla dobrá volba a určitě tímto naše spolupráce neskončila.

    Ing. Tomáš Němec Farmes spol. s r. o., Němcova selská mlékárna Radonice spol. s r. o.

Případová studie

Mléko z farmy

Měli jsme tu čest již podruhé vytvořit webovou prezentaci projektu Mléko z Farmy. Podívejte se na náš přístup, proces tvorby a individuální řešení, které jsme do projektu přinesli.

Prohlédnout studii
Farmes

Farmes

Responsivní webová prezentace firem rodiny Němcových.

Více o referenci
Britmar Power

Britmar Power

Responsivní webdesign s pokročilou podporou pro kanadskou společnost.

Více o referenci
Ravens Engineering

Ravens Engineering

Webová prezentace kanadské společnosti Ravens Engineering Inc.

Více o referenci

Více ve vývoji

Nyní pracujeme na dalších zajímavých projektech. Přijďte se podívat na naše reference později...